Polecamy

Webinar specjalny – na których rynkach inwestować w 2020 roku?

Styczeń to idealny moment na „złapanie średnioterminowego” trendu. Do zakupów portfelowych dochodzi z reguły w pierwszym miesiącu roku, czego efektem są silne impulsy, które potrafią trwać przez kolejne miesiące. Tak było na europejskich oraz amerykańskich indeksach na początku 2019 roku. Jak będzie tym razem? W których rynkach drzemie największy potencjał?

Tego wszystkiego dowiecie się w najbliższy czwartek o 18:00. Na specjalnym webinarze Bartosz Sawicki – kierownik departamentu analiz w TMS Brokers – zaprezentuje 7 pomysłów jak optymalnie zainwestować swoje pieniądze. Ekspert TMS potrafi w sposób bardzo precyzyjny i dokładny wyselekcjonować rynki z potencjałem. Jego prognostyczne zdolności wielokrotnie doceniła światowa agencja informacyjna Bloomberg, a na naszym podwórku udowodnił, że potrafi wygrywać w rankingach trafności Gazety Giełdy „Parkiet”.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Swoją wiedzą Bartosz Sawicki zdążył się już podzielić w minioną sobotę na konferencji Forum Finansów i Inwestycji, którą organizowało Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych na Stadionie Narodowym. Temat przygotowany przez eksperta TMS wypełnił salę po brzegi, a gromkie brawa na koniec świadczyły jedynie o pełnym profesjonalizmie wykładu i ogromnej wartości dodanej. Raport jego autorstwa możesz pobrać za darmo tutaj.

Tym razem analityk TMS skupi swoją uwagę na walutach, surowcach i indeksach. Przeanalizuje pod kątem fundamentalnym oraz technicznym główną parę walutową EUR/USD. Powie również o sile funta w perspektywie brexitu. Poda swoje typy z kręgu indeksów giełdowych. Uchylając rąbka tajemnicy - skupi się na giełdzie ze Starego Kontynentu.

Podczas webinaru coś ciekawego znajdą również inwestorzy, którzy lubują się w rynku akcyjnym. Nie zabraknie omówienia i wskazania najciekawiej wyglądających surowców, dla których ten rok może być decydujący.

Webinar zostanie zakończony specjalną sesją pytań i odpowiedzi, dzięki czemu każdy uczestnik szkolenia będzie miał szansę uzyskać wyjaśnienie na nurtujące go pytania. Zapisy zostały już uruchomione i są całkowicie darmowe.