W Policach otwarto nowoczesny oddział VeloBanku

Mieszkańcy Polic, oraz innych miejscowości położonych na północ od Szczecina, mogą cieszyć się dostępem do nowoczesnej placówki VeloBanku. Nowy oddział został otwarty z myślą o wszystkich, którzy wybierają stacjonarne bankowanie i szukają wygodnej oferty finansowej na korzystnych warunkach. VeloBank w Policach znajduje się przy ulicy Wyszyńskiego 4H. Pracownicy placówki są do dyspozycji klientów w dni robocze od godz. 8:00 do godz. 16:00.

Kompleksowa i innowacyjna oferta VeloBanku jest nakierowana na osoby oczekujące nowoczesnych i przejrzystych produktów finansowych, prostych procedur oraz szybkiej i kompetentnej obsługi – także posprzedażowej. Bogate portfolio produktów obecne jest w wygodnych kanałach zdalnych oraz coraz liczniejszej sieci oddziałów stacjonarnych. VeloBank realizuje ambitną ekspansję na terenie całej Polski, by ze swoją ofertą i Światem Bardziej Velo być jak najbliżej ludzi.

Mieszkańcy Polic zyskali dostęp do nowoczesnego hubu informacji o wygodnym bankowaniu w którym obecna jest obsługa kasowa, miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych oraz ułatwienia dostępu. Oddział położony przy ul. Wyszyńskiego 4H czeka na klientów, którym konsultanci przedstawią przejrzystą ofertę VeloBanku i odpowiedzą na wszystkie pytania z nią związane.

– Otwierane w całej Polsce oddziały stacjonarne VeloBanku to ważne dopełnienie naszych wyróżniających się kanałów zdalnych, nagradzanych w branżowych plebiscytach. Aktualnie intensywnie pracujemy nad zwiększeniem liczby placówek w których odpowiednio przygotowani doradcy wyjaśnią wszystko, co dotyczy Świata Bardziej Velo, czyli bankowości, która swoim klientom umożliwia nie tylko zarządzanie finansami, ale i ułatwia codzienność. Placówki VeloBanku to nowoczesne huby informacyjne, zaś ich pracownicy są przygotowanymi do swej pracy ekspertami, gotowymi wspierać konsumentów w ich finansowych decyzjach. Serdecznie zapraszam do korzystania z nowej placówki w Policach i liczę, że to dopiero początek kolejnych otwarć oddziałów VeloBanku w województwie zachodniopomorskim – zaznacza Jacek Kamiński, Dyrektor Regionu w VeloBanku. 

Odwiedzając oddział w Policach warto zapytać na przykład o najnowszą propozycję moneyback dla wszystkich, którzy otworzą VeloKonto do końca lipca br. Aktywnie korzystający z płatności bezgotówkowych mogą liczyć na bonus za wejście do Świata Bardziej Velo tj. Nagrodę na start w wysokości 60 zł za otwarcie VeloKonta i spełnienie dodatkowych warunków promocji, a także zwrot za zakupy przez 9 miesięcy 5 proc. wartości transakcji bezgotówkowych, max. 60 zł miesięcznie. Wszystko daje korzyści wynoszące w sumie nawet 600 zł.

Propozycję nowoczesnego rachunku osobistego VeloKonto poznasz pod adresem: https://www.velobank.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste.

Pełną listę oddziałów VeloBanku znajdziesz na stronie: https://www.velobank.pl/oddzialy#/placowki.

Źródło: VeloBank